O nás

Firma Václav Hubáček zahájila svou činnost 1.1.1991 se specializací na dlaždičské práce. S růstem nároků na prováděné zakázky , byla firma postupně rozvíjena a v dnešní době je schopna nabídnout kompletní služby v oblasti zpevněných ploch, pokládky zámkové dlažby, kamenné dlažby, kamenných odseků včetně osazení obrub a přípravy podloží. Provedení základů, základových desek včetně přípojek kanalizace, vody, plynu a osazení domácích čistíren odpadních vod, zemní práce a dokončovací teréní úpravy, osazení bazénů a oprav živičných povrchů.

S důvěrou se obraťte na naše kontaktní osoby. Jsme připraveni Vám poradit a nabídnout možná řešení šitá přímo na Váš problém.

 

Co děláme?

nabízíme pokládku dlažeba kamenná, zámková,kamenný odsek, mozaika, kostka drobné, zemní práce, pokládka obrub betonových kamenných, základy a základové desky přípojky kanalizace, vody osazení ČOV i bazénů. Opěrné zdi kamenné, betonové KB blok, práce hydraulickou rukou, bagr komatsu WB93, pásový minibagr hitachi, čelní nakladač Bobcat Dlažby, zemní práce, autodoprava Hubáček - nejen pro Písek a jižní čechy

 
© Copyright DLAŽBY HUBÁČEK