O nás

Firma Václav Hubáček zahájila svou činnost 1.1.1991 se specializací na dlaždičské práce. S růstem nároků na prováděné zakázky, byla firma postupně rozvíjena a v dnešní době je schopna nabídnout kompletní služby v oblasti zpevněných ploch, pokládky zámkové dlažby, kamenné dlažby, kamenných odseků včetně osazení obrub a přípravy podloží. Provedení základů, základových desek včetně přípojek kanalizace, vody, plynu a osazení domácích čistíren odpadních vod, zemní práce a dokončovací terénní úpravy, osazení bazénů a oprav živičných povrchů.

S důvěrou se obraťte na naše kontaktní osoby. Jsme připraveni Vám poradit a nabídnout možná řešení šitá přímo na Váš problém.

 

Co děláme?

Nabízíme pokládku dlažby kamenné, zámkové, kamenných odseků, mozaiky, drobných kostek, zemní práce, pokládku betonových i kamenných obrub, vybudování základů a základové desky, přípojení kanalizace, vody osazení ČOV i bazénů. Opěrné kamenné zdi, betonové KB bloky, práce s hydraulickou rukou, bagr Komatsu WB93, pásový minibagr Hitachi, čelní nakladač Bobcat Dlažby, zemní práce, autodoprava Hubáček - nejen pro Písek a jižní Čechy

 
© Copyright DLAŽBY HUBÁČEK